my všichni,
kteří svou prací žijeme

Jakub
Dlouhý

V naší práci je to jako ve sportu. Vítězí nápady, efektivita a nadšení. Jakub se tím v Concept One řídí už 20 let.
Napsat email

Kateřina
Puldová

Katka je sportovec tělem i duší a dělá snad každý sport. Jde do všeho po hlavě a nezalekne se žádné překážky. Nejvíc ji baví brand a strategie, ale nebojí se ani vyjet na stadion a přiložit ruku k dílu. Dohlíží na to, aby do sebe vše zapadalo.
Napsat email

Vojtěch
Martinec

Vojtovi rozhodně nechybí chuť se neustále zlepšovat a odhodlanost postavit se každé výzvě, ať už u nás v práci anebo ve sportu. Ve volném čase si rád zahraje fotbal nebo relaxuje při běhu a jízdě na kole.
Napsat email

Tomáš
Klečka

Vytrvalost a touha vítězit ve sportovním marketingu provází Tomáše už 25 let.
Napsat email

Tamara
Kučerová

Má ráda design a vše co souvisí s jednoduchostí a elegantní krásou. Zkušeně táhne před sebou klienty C1 a dohlíží na A/V produkci v rámci celé agentury. Miluje výzvy a hledání cest k jejich překonání. Má tah na branku a nerada v životě prohrává.
Napsat email

Zuzana
Karbušická

Grafička se sportovním duchem. Ráda cestuje a poznávám nová místa. Nejvíce si odpočine v přírodě, při chození v horách či surfování na vlnách v oceánu.
Napsat email

Peter
Tarbajovský

Fascinuje ho lidská tvořivost. Rád vymýšlí a nachází nová řešení. Díky rozhledu v komunikaci odhadne, co dává smysl.
Napsat email

Pavla
Svatošová

Hygge kreativka. Textařka a idea maker v jednom. Inspiraci pro tvůrčí práci hledá všude kolem sebe. Miluje zahradu a procházky lesem.
Napsat email

Petra
Milotová

Žije naplno, ráda poznává nová místa a zkouší nové věci. V agentuře dohlíží na veškeré finance.
Napsat email

hledáme posily do týmu

Hledáme šikovného, a hlavně zkušeného člověka, který dokáže samostatně řídit projekt – myslet o dva kroky dopředu, být proaktivní a přicházet s nápady, jak projekty dál posouvat. Concept One je malá agentura, kde je vlastní iniciativa klíčová. Ruku v ruce s tím jde možnost realizace sama sebe, protože dáváme prostor všem dobrým nápadům.

Vše, co děláme má nápad, dobrou myšlenku a následně vyžaduje skvělou realizaci. V rámci těchto multi channel projektů musí být projektový manager schopný komunikovat, rozumět produkci, kreativě a umět perfektně jednat s klienty. Člověk s agenturní zkušeností a selským uvažováním se do tempa dostane rychle.

Pošli nám svůj email a my se s tebou spojíme

jedničky